Náš rodinný penzion najdete v obci Hlohovec, mezi vinohrady a u vinných sklepů. Této lokalitě se zde říká „Za Humnama“. Hlohovec najdete v jižní části okresu Břeclav, v samém středu Lednicko-valtického areálu.

V současné době spravujeme celkem tři místa na kterých se můžete ubytovat. Jednak je to klasický penzion, o několik ulic vedle apartmány a pro ty kteří vyhledávají samotu, máme „zahradní domek“. Samostatně stojící domeček s veškerým komfortem a vybavením.

Penzion

Penzion má vlastní parkoviště pro osm vozidel. Vstup do jednotlivých pokojů vede kolem kuchyně přes chodbu. Pokud budete ubytovaní v patře, vcházíte do objektu přes terasu. Jako ubytovaní v penzionu máte možnost využít dva altány s posezením. Dále je zde možnost posezení v prostorné společenské místnosti zhruba pro 35 hostů. Společná kuchyň je vybavena sporákem, kuchyňskou linkou, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a další. V penzionu je 7 pokojů po 2, 3, a 4 lůžkách na pokoji s možností přistýlky. Na každém pokoji se nachází WC a sprcha, lednička, varná konvice a TV. V penzionu je zakázané kouřit. V objektu je úschovna kol a gril na dřevěné uhlí.

Apartmány

Apartmány jsou nově a moderně vybaveny. Pod apartmány se nachází hala s krbem uprostřed a kuchyňskou linkou. K dispozici je kuchyň – kuchyňská linka (plně vybavena), dřez (teplá a studená voda), lednička a mikrovlnná trouba. Ubytování je možné ve dvou apartmánech po 4 lůžkách (možno i přistýlka) – vlastní sociální zařízení, TV, koupelna (sprchový kout). Před objektem je parkoviště pro čtyři auta. V objektu je úschovna kol, posezení s grilem na dřevěné uhlí a udírnou. Jako hosté můžete po dohodě s majitelem využít vinný sklípek s případnou degustací a nákupem vína. Dále můžete využít zahradu k odpočinku, která se nachází za apartmány.

Zahradní domek

Zahradní domek, jak přezdíváme toto ubytování, je nově a moderně vybaven. Do zahradního domečku se vstupuje ze dvora. V apartmánu je úschovna kol a gril na dřevěné uhlí. Máte možnost parkování auta na dvoře. K dispozici je Vám kuchyň vybavená lednicí, plotýnkovým sporákem, plně vybavenou kuchyňskou linkou s teplou a studenou vodou a další. Zahradní domeček má jeden pokoj – televize, stůl, 4 postele (možnost zajištění až 2 přistýlek). Na dvorku najdete bazén (ten je využíván i dětmi majitelů objektu), gril a altán s posezením. Stejně jako ubytovaní v ostatních objektech, máte možnost návštěvy vinných sklípků v okolí, nebo našeho.