Chcete navštívit vinný sklípek? Chtěli by jste se v blízkosti sklípku ubytovat? Doporučujeme navštívit vinařské sklípky na Jižní Moravě. Zde se totiž soustřeďuje to nejlepší z vinařství. Vinné sklepy zde patří k tradici.

Vinaři na Jižní Moravě patří mezi vyhlášené po celém světě. Místní vinaři každoročně sbírají nespočet medailí nejen v České republice. Uznání zdejších vín je tedy na místě. Téměř každý z vinařů má svůj vinný sklípek, kde každoročně ze sklizených hroznů, vyrábí víno. Ve stejném sklípku pak můžete posedět a degustovat sklizeň různých ročníků. Degustace vína se tak stane opravdovým zážitkem, kde se něco naučíte, dozvíte a na který budete s radostí vzpomínat.

My Vás zveme do vinného sklípku v obci Hlohovec. Náš rodinný vinný sklípek se nachází ve sklepní uličce “Za Humnama“. Jeho štít je typického Habánského stylu. Naše rodina se zabývá vinařením už po několik generací a troufneme si říct že na kvalitě vína je to znát. Kapacita vinného sklepa je 15 osob, s možností posezení ve sklípku i před ním. Provádíme také řízené degustace s ochutnávkou vín a občerstvením. Po předchozí dohodě, mohou všichni hosté penzionu, apartmánů a „zahradního domečku“, využít vinný sklípek s případnou degustací i nákupem vína. Po degustaci vína nebudete mít daleko do postele. Vinný sklípek s ubytováním si můžete prohlédnout na fotkách níže.